Kontenery handlowe

kontenery handloweMobilna firma podążająca za Klientem

Prowadzenie stacjonarnego biznesu wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami związanymi z pozyskaniem lub budową lokalu, jego adaptacją, remontem i comiesięcznymi kosztami stałymi z tytułu wynajmu, czynszu, mediów. Oferowane przez nas kontenery handlowe są przeznaczone do prowadzenia działalności o różnym charakterze, która wymaga obecności w atrakcyjnych, często uczęszczanych miejscach.

Kontenery handlowe blisko ludzi 

Prowadząc lokal gastronomiczny, punkt sprzedaży, kiosk czy biuro obsługi klienta potrzebujesz miejsca, które zaciekawi i przyciągnie uwagę. Nasze kontenery handlowe doskonale spełniają swoją rolę, ponieważ charakteryzują się:

  • nowoczesnym designem, który może być spersonalizowany pod kątem prowadzonej przez Ciebie działalności; już sam wygląd zewnętrzny, atrakcyjna witryna, widoczne logo oraz zachęcające hasło staną się dla potencjalnych Klientów drogowskazem, jak do Ciebie trafić,
  • szerokimi możliwościami aranżacji wnętrza oraz terenu otaczającego kontenery handlowe.
  • solidnym wykonaniem, które da Ci gwarancję zadowolenia i możliwość użytkowania obiektu znaczne dłużej niż przez kilka sezonów,
  • krótkim czasem realizacji i sprawnym przejściem od projektu do finalizacji zamówienia, z dostarczeniem kontenera na miejsce,
  • możliwością modyfikacji obiektu poprzez dodanie nowych segmentów lub przekształcenie istniejących, a nawet transport w inne miejsce, jako, że jest to obiekt w pełni mobilny.

Otwierając nowy biznes lub rozwijając już istniejący, nie musisz obawiać się podejmowania tak ważnych i wiążących decyzji, jakim jest wybór odpowiedniej lokalizacji czy zakres prac remontowych do wykonania w wybranym lokalu. Inwestując we własne kontenery handlowe, dajesz sobie szansę na obecność w miejscach najczęściej wybieranych przez Klientów.

Jego wygląd zewnętrzny jest wizytówką Twojej firmy i zachęca do odwiedzenia miejsca o niebanalnym charakterze. Spraw, aby Klienci chcieli wracać po oferowane przez Ciebie produkty i stali się częścią stworzonego przez Ciebie świata.