BOXDESIGN Konstrukcje Modułowe

POP-UP STORE

POP-UP STORE, POP-UP SHOP, FLASH RETAILING...

…wiele nazw z jednym przeznaczeniem – tymczasowe punkty sprzedaży.

Pojawiają się znikąd, aby za chwilę zniknąć i przenieść się w inne miejsce. Pop-up store to nic innego jak mobilna firma podążająca za klientem.

Mobilność kontenerowych boxów doskonale sprawdza się w tym zakresie. Nie są związane z gruntem na stałe, dzięki czemu w każdej chwili możesz przetransportować swój box w inne miejsce i zdobywać nowych klientów.

Otwierając nowy biznes lub rozwijając już istniejący, nie musisz obawiać się podejmowania tak ważnych i wiążących decyzji, jakim jest wybór odpowiedniej lokalizacji – możesz ją zmieniać zgodnie z zapotrzebowaniem! 

Inwestując we własne kontenery typu pop-up, dajesz sobie szansę na obecność w miejscach najczęściej wybieranych przez Twoich Klientów.

MODUŁOWY PUNKT SPRZEDAŻY

Nasze kontenery handlowe charakteryzują się nowoczesnym designem, który może być spersonalizowany pod kątem prowadzonej przez Ciebie działalności.

Już sam wygląd zewnętrzny, atrakcyjna witryna, widoczne logo oraz zachęcające hasło staną się dla potencjalnych Klientów drogowskazem, jak do Ciebie trafić.

Oferujemy szerokie możliwości aranżacji wnętrza według Twoich preferencji, a solidne wykonanie da Ci gwarancję zadowolenia i możliwość użytkowania obiektu przez długi czas.

Budynki modułowe na bazie stalowej konstrukcji kontenerów powstają w przeciągu kilku tygodni. Krótki czas realizacji i sprawne przejście od projektu do finalizacji zamówienia, z dostarczeniem kontenera na miejsce docelowe gwarantuje szybki start Twojego stacjonarnego biznesu.

Możliwość modyfikacji obiektu poprzez dodanie nowych segmentów lub przekształcenie istniejących pozwala Ci rozwijać Twój biznes bez obawy o miejsce dla nowych pracowników.

Mobilność budynków na bazie kontenerów, szybki transport i prosty montaż w innym miejscu sprawia, że nie musisz przywiązywać się do jednego miejsca!

NAPISZ DO NAS

NASZE REALIZACJE

na górę
OFERTA
MENU